درباره ماتیلوس

 ماتی لوس مجموعه ای تخصصی در حوزه واردات و فروش جزئی برترین های اسباب بازی، سیسمونی، کالاهای فکری آموزشی و کالاهای علمی اکتشافی سرگرمی و کمک آموزشی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد.

وب سایت تخصصی ماتی لوس ماحصل تجربه سالها در واردات اسباب بازی می باشد که در پی مطالعات فراوان منحصرا برای فروش اسباب بازی بر پایه فناوری های نوین و کارآمد تجارت الکترونیک از ابتدا تا انتها توسط تیم ماتی لوس طراحی شده است و همواره در مسیر بهبود و تکمیل زیرساخت ها و ارتقا کیفیت کالاها و خدمات کوشا می باشد.

تورم بیش از اندازه قیمت ها کاهش ملموس کیفیت محصولات اسباب بازی را در کشور ما رقم زده است به گونه ای که کالاهای با کیفیت بسیار کم شده و جای خود را به کالاهای بی کیفیت داده اند.

سخنی از دبیر محترم شورای نظارت بر اسباب بازی جناب آقای محمد حسین فرجو:

کودکان ایران با فقر اسباب بازی روبرو هستند.

بر اساس آمار، مردم ایران در انتهای فهرست خرید اسباب بازی برای کودکان خود قرار دارند و سرانه خرید اسباب بازی برای کودکان ایران پنج دلار است.

در صدر این جدول در آمریکا با سرانه ۳۵۰ دلار، سوییس و سوئد با سرانه ۲۵۰ دلار در رتبه دوم قرار گرفته اند و چین که خود یکی از بزرگترین تولیدکنندگان است با سرانه سالانه ۶.۵ دلار جز کشورهای انتهایی محسوب می شود.

تیم ماتی لوس در تلاش است تا با فراهم آوردن امکاناتی منحصر به فرد و جامع، تنوع فراوانی از برترین و سالم ترین محصولات را به صورت آنلاین در دسترس همه کودکان ایران زمین قرار دهد.

در این مسیر خط قرمز ماتی لوس التزام عملی به پایبندی بر اصول اخلاقی و قوانین نظارتی در پرهیز از فروش کالاهای بدآموز یا مغایر با اصول تربیتی و فرهنگی کشور اسلامی ایران است.

ارائه خدمات تخصصی در حوزه مشاور آنلاین در انتخاب اسباب بازی متناسب با جنسیت مرحله رشد و گروه سنی کودک یکی دیگر از راهبردهای ماتی لوس است.

ابزارهای کمکی انتخاب اسباب بازی مورد نظر مانند سامانه جستجوی اسباب بازی بر اساس ویژگی های انتخابی راه حلی جامع جهت رساندن کاربران به اسباب بازی دلخواهشان می باشد.

تعامل سازنده با تجار محترم، تولید کنندگان، فروشندگان اسباب بازی و کالای کودک در سراسر کشور از مهمترین راهبردهای ماتی لوس می باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد ماتی لوس جامع بودن آن می باشد. تنوع اسباب بازی از جهت انواع به راحتی می تواند پاسخگوی سلایق گوناگون باشد.

در این راستا صمیمانه از عموم علاقه مندان و صاحبان فکر و ایده دعوت می شود تا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند.

 

* این سایت متعلق است به شرکت سرزمین اسباب بازی ماتیلوس *