نمایش یک نتیجه

SLIME

اسلایم یکی از محبوب ترین سرگرمی های علمی در سنین کودکان و نوجوانان شناخته شده است. محبوبیت خمیر بازی اسلایم باعث شد تا برند های اسباب بازی سعی در تولید این ژل بازی کنند. خمیر اسلایم، خمیری نرم و انعطاف پذیر است. از جدید ترین اسلایم ها می‌ توان به واتر اسلایم (water slim) و اسلایم کهکشانی (galaxy slim) اشاره کرد. البته اسلایم تنوع محصول بالایی دارد. اسلایم‌ بلک لایت (black light) از اولین و محبوب ترین اسلایم ‎‎‌ها بشمار می‌ آید. از دیگر خمیر بازی ‌های اسلایم می ‌توان به اسلایم متالیک (metallic slime)، اسلایم مات (matte slime)، اسلایم خامه ‌ای (creamy slime)، اسلایم اکلیلی (slime glitter) و اسلایم دانه برفی (snowflake slime) اشاره کرد. ویژگی جالب خمیر بازی اسلایم بعد علمی آن است. با مخلوط کردن مواد مختلف، ماده‌ ای جدید ساخته می ‌شود. ماده ‌ای کشسان که سرگرمی خاصی را برای کودکان و نوجوان فراهم می‌ کند. خمیر بازی اسلایم، خمیری بی‌ خطر است و ضرری به پوست وارد نمی ‌کند. از مهارت هایی کسب شده در حین بازی با خمیر بازی اسلایم می‌ توان به تقویت ماهیچه‌ های دست و به نوعی دست ورزی اشاره کرد. اسلایم قوه خلاقیت کودک و نوجوان را نیز گسترش می ‌دهد و فرآیند ‌های شیمی را برای آنها جذاب تر می ‌نماید.

ماتی ‌لوس در فروشگاه‌ های خود سعی کرده است تا بهترین برند های خمیر بازی اسلایم را جمع آوری کند. اسلایم هایی با کیفیت برای کودکان و نوجوانان که دارای عمر طولانی تری نیز هستند. در کنار فروشگاه های ماتی‌ لوس، فروشگاه‌ اینترنتی ماتی ‌لوس این امکان را به شما عزیزان می ‌دهد که در کمال اطمینان اسلایم مورد نظر خود را به راحتی و با زدن چند کلیک تهیه نمایید. اسلایم ها از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند که در ماتی‌ لوس موجود است. اسلایم هایی که خطری به پوست کودکان و نوجوانان وارد نمی ‌کند. تنوع و قیمت مناسب اسلایم ها از مهم ترین شاخصه های فروشگاه های ماتی‌ لوس است.

تاریخچه ‌ی خمیر بازی اسلایم را می ‌توان به سال های دور در شرکت متل (Mattel) یافت. اسلایمی سبز رنگ، نرم و انعطاف‌ پذیر که با ورود خود به بازار اسباب بازی ها تحولی عظیم ایجاد نمود. تحولی که با گذشت 44 سال نیز هنوز در لیست اسباب‌ بازی محبوب و پرفروش جهان قرار گرفته است.  برند (Kenner) نیز راه متل را در زمینه ساخت خمیر بازی اسلایم ادامه داد. خمیر بازی اسلایم به سرعت در جهان گسترش پیدا کرد و هر سال فرمول های جدید شیمی برای متفاوت کردن این محصول از نمونه ‌های قبلی  به بازار عرضه می‌گردد. خمیر بازی اسلایم با تنوع گوناگون و رنگارنگ در دنیا جایگاه خود را به عنوان اسباب بازی در رده‌ ی سنی کودک و نوجوان هنوز حفظ کرده است.

X