نمایش 1–24 از 104 نتیجه

SCHLEICH

اشلایش یکی از بزرگترین تولید کنندگان اسباب بازی در آلمان و یکی از شرکت های معتبر بین المللی است. در طول 80  سال حیوانات معروف اشلایش در بیش از 50 کشور توزیع شده و اتاق های کودکان سراسر جهان را فتح کرده اند. آنها منحصر به فرد در وفاداری به طبیعت بوده و در خیال کودکان دوباره جان می گیرند.

اسباب بازی های Schleich از مفهوم تا محصول نهایی با کمک والدین، معلمان، کودکان، هنرمندان و متخصصان حیات وحش و کارشناسان، طراحی و به ویژه برای کودکان ساخته شده است. طراحی این فیگور ها بسیار شبیه به حیوانات واقعی و طبیعی است. این امر کودکان را قادر می سازد تاشکل های مختلفی از طبیعت را تجربه کنند. از حیوانات خانگی در مزرعه تا حیوانات وحشی در جنگل.

یک بازی بدون دستورالعمل و هیچ محدودیتی. Schleich با ایجاد تخیل، جهان را در همه اشکال طبیعی و متنوع خود برای کودکان به تصویر می کشاند. اینگونه آن ها یاد می گیرند احساسات خود را بیان کنند.

حیوانات اشلایش از نقاشی بر روی کاغذ بوجود می آیند. سپس طرح اولیه با هنر هنرمندان به یک مدل مومی شکل تک رنگ که شامل تمام جزئیات محصول است تبدیل می شود. بسته به پیچیدگی طرح دو تا هشت هفته کاری طول می کشد تا مدل نهایی خلق شود. برای مثال در یک مدل شیر تمام رشته های یال شیر به دقت طراحی می شوند.پس از بررسی کیفیت و تست فنی و ساختاری, مدل برای ساخت قالب به بخش ریخته گری منتقل می شود.

مواد خام مورد استفاده کاملا بی ضرر هستند و به طور مرتب در آزمایشگاه های مستقل مورد بررسی و سنجش قرار می گیرند. سپس هر مجسمه تولید شده به دقت با دست نقاشی و رنگ آمیزی می شود. رنگ ها بر اساس الزامات خاص ایمنی و استاندارد تولید می شوند همچنین دارای مقاومت زیاد مکانیکی و شیمیایی و به انواع مختلف پلاستیک سازگار بوده و کاملا بی ضرر هستند.

در انتها پرچم مشهور اشلایش با نشان “S” را اضافه می کنند. این کار به این معنی ست که آنها آماده تحویل هستند.

ایمنی اسباب بازی و برخورداری از بالاترین استانداردهای کیفیت اولین اولویت برای گروه Schleich بوده است. تمام مواد مورد استفاده در محدوده محصول مطابق با الزامات مربوط به اسباب بازی ملی و بین المللی مانند:

ایمنی اسباب بازی طبق معیارهایی ایمنی مکانیکی و فیزیکی و… EC/2009/48

استاندارد بین المللی اتحادیه اروپا  DIN EN 71

استاندارد اسباب بازی  ASTM F963-2008

با توجه به مفید بودن این محصولات، فروشگاه اینترنتی ماتی لوس در سایت اینترنتی خود  محبوب ترین ها را در اختیار شما قرار داده است و خرید اینترنتی محصولات برند Schleich را برای شما آسان و راحت کرده است. امکان بررسی محصولات و مقایسه آنها را نیز دارا است. تنوع بالا باعث بالا بردن حق انتخاب در خرید اینترنتی را به شما داده است. و تلاش به فروش با قیمت مناسب را برای شما فراهم کرده است.