نمایش 1–24 از 370 نتیجه

RAVENSBURGER

رونزبرگر یک شرکت آلمانی است که در سال 1883 در شهر رونزبرگ به منظور تولید پازل و اسباب بازی شروع به کار کرد. تنوع محصولات این برند به قدری گسترده است که قبل از جنگ جهانی اول، بیش از 800 محصول توسط این شرکت تولید شده بوده است. خط تولید پازل های این برند در سال 1964 راه اندازی شد و در همان سال در کشور هایی مانند اتریش، فرانسه، ایتالیا، هلند، سوییس و انگلیس نمایندگی احداث کرد.

در سال 1977 این شرکت به دو بخش انتشارات کتاب و تولید بازی تقسیم بندی شد. امروزه بیش از 1800 کتاب و 850 بازی که شامل پازل نیز می باشد، از این برند موجود است. در سال 2010، این برند با تولید یک پازل 24000 قطعه توانست رکورد جهانی را جابجا نماید. سال ۲۰۱۶ شرکت رونزبرگر باردیگر خود نمایی کرد و این بار پازلی با طرح کارتون های معروف و محبوب دیزنی ساخت که ۴۰۳۲۰ تکه بود، و مجموعه ای جذاب و چالش بر انگیز برای طرفداران خود به ارمغان ساخت.
طرح های متنوع این برند در کنار کیفیت مثال زدنی آن، باعث شده است تا همیشه در بین انتخاب خریداران قرار گیرد و به همین دلیل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.
در صورتی که کیفیت محصول برای شما از اهمیت برخوردار است، با مرور محصولات این برند می توانید با توجه به نیاز خود از بین پازل ها و بازی ها، اقدام به خرید نمایید. فروشگاه اینترنتی ماتی لوس در این خرید با شما همراه خواهد بود.