هیچ محصولی یافت نشد.

SHOW TIME
کودکان بسیار علاقه دارند تا نقش شخصیت های کارتونی و فانتزی مورد علاقه ی خود را در واقعیت اجرا کنند. این کار علاوه بر آن که اوقاتی خوش را برای آنها فراهم می کند، به افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس آن ها نیز کمک می کند. از اصلی ترین ابزار های نقش بازی در این زمینه، لباس های مخصوصی است که به شکل شخصیت های کارتونی طراحی شده اند تا پس از آن که کودکان آن ها را بر تن کردند، حس و حالی مشابه آن شخصیت و فضای کارتونی را پیدا کنند. از جمله برند های معروف در این زمینه، برند شوتایم می باشد.

اگر به دنبال این هستید که اعتماد به نفس کودک خود را افزایش دهید با استفاده از پاپت های عروسکی از کودک خود بخواهید داستان سرایی کند و خود را در قالب این بازی مهیج قرار دهد.
این برند با تولید لباس های مخصوص و پاپت های انگشتی، در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است. لباس یا به اصطلاح کاستوم هایی که توسط این برند تولید شده شامل کاستوم های شنل قرمزی، شعبده باز، شکارچی، جادوگر، پلیس و … می باشد. همچنین پاپت های انگشتی و نمایشی ای که توسط این برند تولید می شود، می تواند کودکان را در نقش های مختلف قرار دهد.
در صورتی که قصد دارید تا تجربه ای جذاب در این زمینه برای فرزندان خود فراهم آورید، فروشگاه اینترنتی ماتی لوس می تواند شما را در این خرید همراهی نماید.