نمایش 1–24 از 372 نتیجه

MOJO

Mojofun یک برند اسباب بازی سازی است که از سال 2009 کار خود را شروع کرده است که در اوایل با نام mojo  شناخته می شد. مدیران شرکت دوست دارند تا این برند را با نام mojo fun بشناسند. این شرکت به سرعت در حال پیشرفت است و برای بهبودی محصولات خود تمام تلاش خود را به  کار برده است.

موجو اولین سری فیگور حیوانات اسباب بازی را در سال 2011 به بالا عرضه کرد. هدف های این مدیران این شرکت بلند پروازانه است و هر روز به دنبال بالا بردن کیفیت محصولات خود هستند. در سال 2013 بود که این شرکت همکاری خود را با شرکت Discovery Animal Planet آغاز نمود و نام انیمال پلنیت نیز به این مجموعه افزوده شد.

امروزه این برند با نام تجاری Animal Planet در 30 کشور مختلف نمایندگی داشته و محصولات خود را عرضه می کند. در هر صورت چه با نام موجو و یا نام انیمال پلنت عرضه شود مطمئن باشید که فیگور های با کیفیت در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

شرکت موجو علاوه بر تولید فیگور حیوانات در زمینه حفاظت محیط زیست نیز فعالیت دارد و با موسسه های حامی حیوانات همکاری بسیار خوبی دارد و تا کنون در حل مشکل انقراض بعضی از گونه ها همکاری های مثبتی انجام داده است.

Mojo به معنای جادوی درونی است. هدف این شرکت این است که جادوی درون همه افراد را بیدار کنند و درون نهفته کودکان را نیز آشکار کنند. مدل های تولیدی این شرکت الهام بخش هستند و برای آگاهی بیشتر کودکان و مردم طراحی می شوند تا به محیط زیست و حیوانات کمکی کرده باشند. کودکان باید با حیوانات مشخصات و آناتومی آن ها آشنا شوند تا آن ها را بیشتر دوست بدارند و در حفظ آن ها کوشاتر عمل کنند.

برند موجو فان هر ساله به دنبال مدل های جدید است که تمام اقشار جامعه را راضی نگه دارد و همگی بتوانند از محصولات این برند لذت ببرند. آنها تلاش دارند تا فیگور حیوانات از لحاظ واقع گرایانه بوده و همچنین از لحاظ زیبا شناسی مورد تایید باشند و حتی کسانی که به فیگور های کلکسیونی علاقه مند هستند به جمع آوری این اسباب بازی ها ترغیب شوند.

موجو در سال 2015 سری حیوانات فانتزی خود را وارد بازار کرد که با استقبال بسیاری از افراد قرار گرفت. این سری با مدل های مینی فیگور که در سال 2016 عرضه شده اند به محبوبیت بسیاری دست پیدا کردند.

برای تولید اسباب بازی موجو از کارشناسان مجرب استفاده می شود. مجسمه سازان و طراحان این مجموعه از انتقادات و پیشنهادات استقبال می کنند تا بتوانند مجموعه ای عالی را تولید کنند.

ایمنی برای این شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد هر حیوان موجو به دقت مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد تا تمام استاندار ایمنی قبل ورود به بازار رعایت شود تا مشکلی برای کودکان ایجاد نشود. در این راه استاندارد های که بدست آمده اند عبارتند از :

استانداردهای اروپایی : EN71 قسمت 1 ، 2 و 3 ، EN71 قسمت 9 ، DIN53160 (استاندارد آلمانی) ، کادمیوم و غیر فتالات.
استانداردهای ایالات متحده: ASTM F963-11 ، CPSIA ، استاندارد ایمنی پوشش سرب در سطح ، قانون عمومی ایالات متحده 110-314 ، استاندارد مونتاژ کالیفرنیا AB1108 و Cal Prop 65.
چین : CCC
اعتبارنامه های مدیریت : ICTI و ISO

فروشگاه اینترنتی ماتی‌لوس، امکان خرید اینترنتی محصولات Mojo را در اختیار والدین عزیز قرار داده است.  خریدی با اطمینان و رضایت را به شما دوستداران اسباب بازی ها ارائه می ‌دهد.اسباب بازی موجو از کامل ترین ها در فروشگاه اینترنتی ماتی لوس می‌باشد. این امر باعث تنوع در انتخاب و خرید است.