Showing 1–24 of 61 results

Winfun

Winfun در سال 2005 در کشور هنگ کنگ کارخانه خود را تاسیس کرد و یکی از ارائه دهنده های پیشرو در صنعت اسباب بازی کودکان و نوزادان برای رشد بهتر آن ها می باشد. محصولات وین فان دارای طیف وسیعی از ویژگی های سرگرم کننده و آموزشی می باشد که بطور منظم به مراحل رشد به پیشرفت مهارت های اجتماعی ، جسمی و شناختی کمک می کند.

اسباب بازی های وین فان طوری طراحی شده اند که علاقه و تخیل کودک را به اشیا بیشتر کند. همانطور که از اسم این برند پیداست مهارت و سرگرمی از اهداف اصلی تولیدات برند وین فان می باشد.

از اهداف دیگر تولید وین فان در زمینه اسباب بازی، سیسمونی و نوزادی، سرگرم کردن و افزایش مهارت جسمی و همچنین ذهنی کودک است. در طراحی و ساخت اسباب بازی های وین فان از کمک روانشناسان کودک و بزرگسالان استفاده می شود تا مراحل رشد کودک بصورت علمی صورت بگیرد.

اسباب بازی های وین فان برای طیف وسیعی از کودکان طراحی شده است و برای هر سنی محصول خاصی دارد. اسباب بازی کنترلی، موسیقی، اسباب بازی های آبی و الکترونیکی از جمله تولیدات این برند بزرگ اسباب بازی سازی است.

محصولات winfun تمام استاندارد های کیفیت را رعایت کرده است هر اسباب بازی بصورت مجزا مورد تست قرار می گیرد و بسته بندی می شود. کیفیت محصولات وین فان بسیار بالا است و از لحاظ رنگ آمیزی در حد بالای قرار دارد. استفاده از رنگ های غیر شیمیایی به ایمنی این اسباب بازی بسیار کمک کرده است. این اسباب بازی ها بدنه نشکن، رنگ غیر شیمیایی، نداشتن لبه های تیز و بسیاری از استانداردهای جهانی مخصوص کودک را در خود دارند.

هر ساله برند وین فان در نمایشگاه های بسیاری شرکت میکند و از محبوبیت خاصی برخوردار است. محصولات متنوع که هر ساله تولید و عرضه می کند هر کودکی را به خود جذب میکند.

با توجه به مفید بودن این محصولات، فروشگاه اینترنتی ماتی لوس در سایت اینترنتی خود محبوب ترین ها را در اختیار شما قرار داده است. خرید اینترنتی محصولات برند وین فان را برای شما آسان و راحت کرده است. امکان بررسی محصولات و مقایسه آنها را نیز دارا است. تنوع بالا باعث بالا بردن حق انتخاب در خرید اینترنتی را به شما داده است. و تلاش به فروش با قیمت مناسب را برای شما فراهم کرده است.

X