نمایش 1–24 از 140 نتیجه

PLAYMOBIL

اسباب بازی پلی موبیل (playmobil) مجموعه ‌ای از ساختنی ‌های مینیاتوری است که برای کودکان و نوجوانان مناسب است. پلی موبیل ساختنی ها را به سری مجموعه‌ های متنوعی تقسیم بندی کرده است. یکی از این سری ها، محصولات یک دو سه پلی موبیل است. محصولات یک دو سه پلی موبیل تمام ساختنی های پلی موبیل را به زبان ساده تری برای کودکان بیان کرده است. این سری تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند با اسباب بازی ها جهان پیرامون را به آنها نشان داده و جنبه‌ ی آموزشی نیز داشته باشند. تمامی شغل ها، انواع ماشین ها و فیگورها با طراحی کودکانه ای در این سری وجود دارد.

از دیگر سری ها می ‌توان به سری سیتی اکشن پلی موبیل اشاره کرد. سری سیتی اکشن تمام مشاغل و حرفه ها را با جزییات کامل طراحی کرده است. کودکان با این سری می‌توانند به صورت جدی تر با شهر و زندگی شهری آشنا شوند. مفهوم کار و شغل را بهتر درک کنند.

سری مجیک پلی موبیل نیز از جذابیت های این مجموعه محسوب می‌ گردد. بازی در دنیای پریان بر روی خشکی و پری دریایی ها در زیر آب از شخصیت های این سری است. این سری باعث تقویت مهارت هایی همچون خلاقیت می گردد.

پلی موبیل حیوانات از کامل ترین ها در مجموعه پلی موبیل می ‌باشد. این سری حیوانات اهلی و وحشی را با طراحی زیبا و ظریف ساخته است. مجموعه فیگور های حیوانات علاوه بر سرگرمی جنبه آموزشی فراوانی نیز دارد. کودک می ‌‌تواند با حیوانات مختلف آشنا و درباره‌ ی محیط زیست اطلاعات بیشتری را کسب کند. از دیگر سری ها پلی موبیل می توان به پلی موبیل جنگی، فضایی ، تاریخی و فیگور های شخصیت های فیلم ها نیز اشاره کرد.

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل علاوه بر اینکه برای کودکان سرگرمی محسوب می گردد، یادگیری و اکتشاف را نیز به همراه دارد. پلی موبیل تمام مینی فیگور ها مانند مینی فیگور دختر اسکی باز، قهرمان سری مینی فیگور، چهره ‌ها مانند پلی موبیل شوالیه هاوک، سزار و کلئوپاترا، شغل ‌ها مانند خانم پلیس، مربی حیوانات، بنا ها مانند قلعه شاهزاده، سوییت ساحلی، وسایل نقلیه مانند لیفتراک، تراکتور و حیوانات مانند خانواده شیر ها، اسب آبی و خانواده ببر ها و بقیه ساختنی‌ ها را به طوری طراحی کرده است که در تمامی سری ‌ها جزئیات به خوبی نمایش داده شده است. این ویژگی پلی موبیل باعث محبوبیت آن در صنعت اسباب بازی جهان گردیده است.

فروشگاه اینترنتی ماتی ‌لوس با مجموعه ‌ی کاملی از سری مجموعه‌ های پلی موبیل شما را با دنیای مینیاتوری اسباب بازی‌ های ساختنی آشنا می‌کند. از سری پلی موبیل یک دو سه تا وایلد لایف (Wild life)، از خانه جنگلی گرفته تا سری مرکز خرید و از مینی فیگور های دزد دریایی تا گاوچران ها تمامی سری ها را می‌ توانید با خرید اینترنتی از فروشگاه ماتی لوس خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی ماتی لوس خریدی آسان و محصولی باکیفیت را از برند پلی موبیل در اختیار شما قرار می‌ دهد. تمام محصولات فروشگاه اینترنتی ماتی‌ لوس پلی موبیل با کیفیت و فاقد مواد سمی برای کودکان می‌ باشد. شما می ‌توانید با خرید آنلاین از ماتی لوس ساعاتی مفرح را برای کودک خود فراهم کنید.

تاریخچه پلی موبیل

هانس بک ایده پرداز و تولید کننده‌ ی آلمانی پلی موبیل است. کارخانه‌ ی پلی موبیل قدمت ۴۰ سال در صنعت اسباب بازی دارد. از اولین اسباب بازی‌ های آن ها می ‌توان به آدمک‌ های خندان اشاره کرد. سازندگان پلی موبیل هر دهه نسبت به دهه‌ های قبل سعی کرده ‌اند تا مجموعه‌ های خود را کامل ‌تر و با جزیئات بیشتر در اختیار کودکان قرار بدهند. ساختنی ‌های پلی موبیل تمامی مشاغل را با لباس‌ ها، نماد ‌ها و وسایل جانبی به خوبی به کودکان نمایش داده و آنها را با مشاغل آشنا می ‌کنند. علاوه بر مشاغل، کودکان را با محیط ‌های کاری، معماری و شهر سازی و طبیعت نیز بیشتر آشنا می کند.