مشاهده همه 14 نتیجه

PEG PEREGO
برند پگ پرگو یک برند معروف ایتالیایی است که در زمینه سیسمونی کودک و نوزاد به فعالیت جدی پرداخته است. انواع مختلف محصولات این برند که شامل کالسکه، صندلی کودک مخصوص ماشین، ماشین و موتور شارژی و کنترلی، اسباب بازی و … می باشد، وجه تمایز آن با سایر برند های بازار است.

این شرکت در سال 1960 به طور جدی اقدام به فعالیت کرد و اکنون خط تولید اسباب بازی های سوار شدنی با برند های جان دییر، پولاریس، دوکاتی و وسپا را راه اندازی کرده است. همچنین این شرکت بدلیل طراحی های زیبای خود در سال های 2007 و 2008 مجموعاً چهار جایزه بین المللی را در این زمینه ها کسب کرده است.
تنوع اسباب بازی های سوار شدنی برند peg perego که غالباً موتور و ماشین های شارژی و کنترلی هستند بسیار زیاد است. از انواع این اسباب بازی ها می تواند به ماشین های پولاریس رنجر، موتور وسپا، موتور دوکاتی، ماشین فیات، ماشین پولاریس اسلینگ شات و … اشاره کرد که همگی با توجه به نمونه های واقعی ساخته شده اند.
در صورتی که قصد دارید تجربه ای بی مانند برای کودکان خود به ارمغان بیاورید، قطعا این برند با تنوع زیاد خود می تواند شما را شگفت زده کند. فروشگاه اینترنتی ماتی لوس جهت یک خرید لذت بخش، شما را همراهی می کند.