نمایش 1–24 از 310 نتیجه

Clementoni

Clementoni شرکت تولید کننده اسباب بازی نوزادی و بازی های الکترونیکی است که در سال 1963 توسط ماریو کلمنتونی در ایتالیا تاسیس شد. این شرکت در شهر رکناتی ایتالیا فعالیت دارد و امروزه بیش از 80 درصد محصولات خود را در این شهر تولید می کند. در حال حاضر محققان بسیاری در این شرکت فعالیت دارند تا اسباب بازی های متنوع و یا کیفیت و با فن آوری روز را تولید کنند که برای کودکان مناسب و ثمربخش باشد.

شرکت کلمنتونی بیشتر برای سنین تولد تا 12 سالگی اسباب بازی تولید میکند که شامل پازل اسباب بازی، اسباب بازی سیسمونی، مکعب های کلاسیک و بازی های دیجیتال و موارد دیگر است. از جمله معروفترین سری محصولات این شرکت Baby Clementoni ، Baby Disney و Clemmy است که در سطح جهانی شهرت دارند.

کلمنتونی با هدف کمک به کودکان برای یادگیری با سرگرمی متولد شده است و این کار را با زبانی که کودکان بهتر آن را درک می کند انجام می دهد و آن زبان بازی است. این شرکت همواره تلاش دارد تا محصولاتی به روز و مدرن را تولید کند و به همین علت از محققان جوان در شرکت خود بهره می برد.

شرکت کلمنتونی همواره به دنبال تولید اسباب بازی های با کیفیت است که به یادگیری کودکان کمک کند و آنها را در مسیر رشد درست قرار دهد. برای این منظور بسیاری از استاندارد های دنیا را کسب کرده است تا مشتریان با اطمینان بیشتری به محصولات این کمپانی توجه کنند. در سایت اینترنتی اسباب بازی ماتی لوس محصولات متنوعی از این شرکت بزرگ قرار گرفته است که می توانید مشاهده و انتخاب کنید.