نمایش 1–24 از 103 نتیجه

Sylvanian families

سیلوانیان ‌فامیلیز (Sylvanian families)  مجموعه شخصیت های اسباب ‌بازی برای کودکان و علاقه مندان به فیگورهای اسباب بازی است. برند سیلوانیان جزو  اسباب ‌بازی های خلاق در جهان بشمار می‌آید، ست فیگور خانواده خرگوش از اولین سری این برند است. سیلوانیان فمیلی با گسترش محبوبیت خود در جهان شروع به ساخت شهر سیلوانیان فامیلیز با امکاناتی فراتر از یک برند اسباب‌ بازی کرد. شهری که خانه ‌ها، مغازه‌ها، مبلمان و لوازم جانبی و وسایل منحصر ‌به ‌فرد خود را دارد. اشکال شیرین و کودکانه در فرم و اندازه مناسب باعث ملموس گشتن این مجموعه برای کودکان گردیده است.

اسباب بازی خانواده‌ های سیلوانیان براساس سه مفهوم طبیت، خانواده و عشق به کودکان طراحی شده‌ اند. این برند به کودکان کمک می کند تا محبت و مراقبت از یکدیگر را درک و یاد گیرند. از دیگر ویژگی‌ های این برند اسباب ‌بازی تقویت مهارت‌ های کلیدی اجتماعی در کودکان است. در شهر سیلوانیان همه خانواده ها در کنار هم با صلح و دوستی زندگی می کنند. توجه به طبیعت و روابط اجتماعی در برند سیلوانیان فمیلی کاملا ملموس است. داستان سرایی کودکان در حین بازی با این محصول به تقویت خلاقیت آنها می ‌انجامد. در سیلوانیان فامیلیز کودکان اجازه دارند بدون وجود هیچ قانون و ضوابطی داستان ‌های منحصر به فرد خود را بسازند. ترویج بازی‌ های سالم از دیگر اهداف این برند اسباب ‌بازی است.

در فروشگاه‌ اینترنتی ماتی‌ لوس این امکان به شما داده شده است تا سیلوانیان فامیلیز منحصر ‌به فرد کودک خود را خریداری نمایید. فروش اینترنتی اکثر فیگور ‌های سیلوانیان در سایت ماتی ‌لوس برای شما عزیزان به راحتی و با اطمینان کامل مقدور است. خرید اسباب ‌بازی سالم و مفید برای کودکان که به رشد فکری آنها کمک می‌کند از دغدغه‌ های خانواده‌ ها است که ماتی‌لوس این امکان را برای شما فراهم کرده است.

تاریخچه‌ ی برند سیلوانیان فامیلیز از کشور ژاپن گرفته شده است. محبوبیت  این برند در جهان تنها برای کودکان نبوده است. رده‌ های سنی از کودکان تا بزرگسالان را در این 35 سال مجذوب خود کرده ‌است. کلکسیونر های اسباب‌ بازی در جهان یکی از جذاب ‌ترین کلکسیون ها را به اسباب ‌بازی سیلوانیان فمیلیز در جهان اختصاص داده ‌اند. اسباب ‌بازی ‌هایی مفید که علاوه بر داشتن زیبایی ‌های بصری شما را با دنیای خارق العاده‌ ای آشنا می‌کنند.