نمایش 1–24 از 78 نتیجه

4M 
برند فور ام در سال 1993 به منظور تولید اسباب بازی های خلاقانه و ساختنی برای کودکان کنجکاو شکل گرفت به سرعت به یکی از برند های پیشگام در این حوزه تبدیل شد. هدف اصلی این برند تولید اسباب بازی هایی می باشد که بتواند خلاقیت کودکان را شکوفا کرده و حس کنجکاوی را در آنها تقویت کند.

بیشتر اسباب بازی های این برند کیت های علمی می باشد و به گونه ای ساخته شده اند تا کودکان با انجام آزمایش و آزمون و خطا به نتیجه برسند، به همین دلیل است که کنجکاوی آن ها تحریک شده و یادگیری آنها با سرعت بیشتری انجام می شود.
تنوع محصولات 4m بسیار زیاد است، دسته بندی کیت های علمی این برند شامل کاردستی های دو دقیقه ای، آزمایشگاه بچه ها، سرگرمی های مکانیکی، قالب سازی و … است که خود شامل چندین محصول متنوع می باشند، محصولاتی مانند کیت ساخت کوه آتش فشان، ربات فلزیاب، پروژکتور هولوگرامی، کیت رنگ آمیزی قلک، کیت گلدوزی، کیت بافتنی، کیت گلیم بافی و …
اگر کودک شما کنجکاو است و یا قصد دارید تا حس کنجکاوی طبیعی فرزندان خود را مورد محک قرار دهید و به دنبال مجموعه ای آموزشی هستید، برند فور ام با محصولات بسیار با کیفیت خود، می تواند شما را در این زمینه یاری کند. فروشگاه اینترنتی ماتی لوس امکان انتخابی متنوع از بین محصولات این برند را در اختیار شما قرار داده است.