نمایش 1–24 از 106 نتیجه

LELLY

عروسک ایتالیایی للی در مدل ها و سری های مختلف عرضه می شود اما وجه تشابه تمام آنها طرح های حیوانی است. شرکت للی با تولید عروسک های حیوانی سعی به پیوند انسان با طبیعت دارد تا از این طریق خود را به عنوان یکی از طرفداران طبیعت معرفی نماید. تولیدات للی در ابعاد مختلف انجام می شود تا کار آموزش از طریق حیوانات را آسان سازد. یکی از امتیاز های عروسک ایتالیایی للی این است که قابلیت شست و شو در ماشین لباسشویی را دارد. همچنین چون للی خود را به عنوان فعال محیط زیست معرفی می کند، پس طبیعی است که عروسک هایی تولید کند که همگی امکان بازیافت و تجزیه سریع در طبیعت را داشته باشند.

اواخر سال ۱۹۵۹ کارگری به نام آنجلو ونتورلی برای سرگرمی خود حیوانات پولیشی می ساخت. از آن ها برای دکور استفاده می کرد و یا به فامیل و دوستانش هدیه می کرد. پس از هدیه عروسک های خود، بازخورد های بسیار مثبتی از دیگران گرفت. در نتیجه تصمیم گرفت تا عروسک های پولیشی خود را تجاری سازی کند. آنجلو  فروش محصولاتش را در شهر کوچک خود آغاز نمود.

پس از مدتی بازرگانان خواستار عروسک های او شدند و محصولات او را به شهرهای دیگر ایتالیا بردند. از آن زمان بود که کار های آنجلو در سطح ایتالیا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. آنجلو پس از سال ها تولید در شیروانی خانه، در سال ۱۹۷۳ شرکت خود را به طور رسمی تأسیس نمود.

آنجلو شرکت خود را با نام Lelly در ایتالیا تأسیس نمود و سبک کار خود را که تولید حیوانات پولیشی بود ادامه داد. امروزه شرکت ایتالیایی للی از پیشتازان تولید عروسک های پولیشی در دنیا محسوب می شود. للی تا سال ۱۹۸۵ به صورت انحصاری محصولات خود را تولید می کرد. اما از این سال تاکنون شرکای خارجی در تولید عروسک ها با او همکاری کرده اند. از این رو امروزه روی این محصولات به جای عبارت ساخت ایتالیا (Made in Italy) عبارت طراحی ایتالیایی ( Made In Italian Design) به چشم می خورد.

فروشگاه اینترنتی ماتی ‌لوس، امکان خرید اینترنتی محصولات للی را در اختیار والدین عزیز قرار داده است و خریدی با اطمینان و رضایت را به شما دوستداران اسباب بازی ها ارائه می‌دهد. عروسک های للی از کامل ترین ها در فروشگاه اینترنتی ماتی لوس می‌باشد. این امر باعث تنوع در انتخاب و خرید است.