نمایش 1–24 از 74 نتیجه

METAL WORLD

امروزه پازل ها یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین دسته بندی های اسباب بازی را تشکیل می دهند. با آنکه پازل های سنتی با طرح های متنوع خود همچنان مخاطبان خود را دارند، اما امروزه انواع مختلفی از پازل ها را می توان جهت خرید انتخاب کرد. یکی از برند های جدید که در سال 2006 فعالیت خود را شروع کرد، برند متال ورلد می باشد که اکنون با تنوع فوق العاده خود توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب خود کند. موضوعی که این برند را متمایز از سایر رقبا می کند، سه بعدی بودن آن می باشد. پس از تکمیل پازل ها، با محصولی جذاب روبه رو می شویم که می تواند به عنوان یک دکور عالی، مورد استفاده قرار گیرد.
این پازل ها از صفحات استیل با کیفیت بالا تشکیل شده اند که تمام قطعه های پازل بر روی این صفحات قرار دارند و شکل هر قطعه از قطعات دیگر متمایز است، همین موضوع باعث جذابیت این برند می شود. همچنین بر خلاف پازل های سنتی که باید در نهایت با چسب قطعات را در کنار یکدیگر محکم کرد، این پازل ها نیازی به چسب ندارند و تنها به یکدیگر متصل شده و شکل نهایی را می سازند.
تنوع مثال زدنی این پازل ها که شامل هواپیما ها، تانک های جنگی، ادوات موسیقی و … می شود، می تواند هر کودک یا بزرگسالی را برای ساعت ها سرگرم کند. ظرافت بالای این پازل ها را نیز نباید فراموش کرد.
اگر قصد خرید پازل های این برند را دارید، فروشگاه اینترنتی ماتی لوس می تواند شما را جهت یک خرید جذاب راهنمایی کند، کافیست از بین طرح های متنوع، طرح مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایید.