نمایش 1–24 از 164 نتیجه

TOLO TOYS

اسباب ‌بازی تولو از کامل‌ ترین مجموعه ‌ی اسباب‌ بازی های مناسب برای سنین نوزادان و کودکان محسوب می‌ گردد. تولو شامل tolo کلاسیک (TOLO CLASSIC )، اولین دوست (FIRST FRIEND) و بیبی تولو (TOLO Baby) است. با نگاهی به مجموعه‌ ی کلاسیک Tolo می توان به نکته زیر اشاره کرد که نوزاد در اوایل سنین ورود به دنیای اسباب‌ بازی تمایل به بازی با اسباب ‌بازی هایی دارد که تولید صدا می‌ کنند. برند تولو نیز در این زمینه انواع مختلفی از اسباب ‌بازی های جغجغه‌ ای در طرح ‌ها و رنگ‌ های مختلف وارد بازار کرده است که در عین کیفیت بالای مواد سازنده، از ایمنی بالایی نیز برخوردار است. از دیگر اسباب ‌بازی های تولو کلاسیک می‌ توان به ساختنی‌ ها، شناخت اشکال در حین بازی و سرگرمی، محاسبات‌ کودکانه و آشنایی با آلات موسیقی و نواختن اشاره کرد. مزرعه تولو، خانه تولو، تراکتور تولو و حیوانات تولو از محبوب ترین ها در محصولات تولو محسوب می‌گردند.

در مورد مجموعه ‌ی تولو به نام اولین دوست، اسباب ‌بازی ها را می‌توان با هدف ‌های آموزشی کامل‌ تری مشاهده کرد. اولین دوست مجموعه ‌ی کاملی از اسباب‌ بازی های کودکانه تولو است که هدفمندانه طراحی شده‌ اند و تمام تاریخ زمین و سیاره‌ ها با شخصیت‌ ها و کاراکتر های کودکانه را بیان می‌کند؛ به طوری که کودک با کار های روزمره در خانواده اعم از نحوه استفاده از وسایل آشپزخانه، خانه ‌داری و افراد خانواده آشنا می‌ گردد. بعلاوه هدف تولو نشان دادن شهر و شهر سازی به کودکان است. اسباب بازی های تولو سعی در آشنا کردن کودک با محیط های جدید است. مسئولیت‌ هایی که خانواده در خارج از محیط خانه دارند اعم از شغل آنها و فعالیت‌ های اجتماعی از طریق شخصیت‌های کودکانه و اسباب‌ بازی بیان می ‌گردد. کودکان می ‌توانند حتی با سیاره های دیگر مثل سیاره‌ی مریخ و آدم فضایی ها آشنا شوند. برند تولو قوه‌ ی تخیل و خلاقیت را حین سرگرمی در کودکان  افزایش می‌دهد. با صنعت کشاورزی و نحوه‌ ی دامداری نیز آشنا می‌ شوند. این برند تمام حیوانات را با رنگ ‌های اصلی به کودکان نمایش داده و کودک را ترغیب به دوست داشتن محیط زیست نیز می ‌کند. در آخر هم تولو تلاش کرده که سرگذشت دایناسور ها، انسان ‌های نخستین و تاریخ کهن زمین را نیز به کودکان با اسباب‌ بازی بیاموزد. نقطه‌ی عطف تولو نیز ریز بین بودن و اهمیت دادن به تمامی ابعاد یک انسان و تاریخ زمین است.

فروشگاه اینترنتی ماتی ‌لوس، امکان خرید اینترنتی محصولات تولو را در اختیار والدین عزیز قرار داده است.  خریدی با اطمینان و رضایت را به شما دوستداران اسباب بازی ارائه می‌ دهد. اسباب بازی تولو تویز از کامل ترین ها در فروشگاه اینترنتی ماتی لوس می‌باشد. این امر باعث تنوع در انتخاب و خرید است.

از تاریخچه ‌ی تولو می‌توان به قدمت 35 ساله اش در صنعت اسباب ‌بازی های نوزادان و کودکان اشاره کرد. تمام تلاش برند تولو در این سال‌ها ایجاد طیف گسترده ‌ی از اسباب‌بازی ها با هدف آشنایی بیشتر کودکان با محیطی خارج از خانواده است. صنعت اسباب ‌بازی از صنعت ‌های مهم در آموزش کودکان در عصر جدید بشمار می‌ آید. تولو برند مشترک هنگ کنگ و انگستان است که در سال 1985 وارد صنعت اسباب ‌بازی گشته ‌است.