نمایش 1–24 از 668 نتیجه

TY
تی وای یک شرکت آمریکایی واقع در ایلینویز می باشد که در سال 1986 شروع به کار کرد. این شرکت اکنون بزرگترین تولید کننده عروسک های پولیشی در دنیا می باشد. این شرکت یکی از اولین شرکت هایی بود که تجربه ی خرید اینترنتی را برای مردم در سال 1995 فراهم کرد. همین دلیل باعث متمایز شدن محصولات این برند از سایر رقبا می شود.
این عروسک های پولیشی که اکثراً حیوانات چشم تیله ای هستند، با کیفیت ساخت بالا و طراحی جذاب بدون هرگونه پرز و الیاف حساسیت زا می توانند خاطرات دوران کودکی را باز آفرینی کنند. هم چنین از ویژگی های این برند نسبت به سایر مدل ها می توان به طراحی جذاب آن اشاره کرد که قطعا در نگاه اول می تواند شما را مجذوب خود کند. این عروسک با طراحی خاصی که دارد می تواند برای هدیه دادن به بزرگسالان هم مناسب باشد تا در ماشین و اتاق و … قرار گیرند.
تنوع ابعادی،طرح و … محصولات این برند، می تواند هرگونه نیازی که مشتریان دارند را برآورده کند و هدیه ای نفیس برای کودکان و بزرگسالان باشد.
فروشگاه اینترنتی ماتی لوس همیشه سعی کرده است تا تنوع این برند را جهت انتخاب هر چه بهتر مشتریان حفظ کند. قطعا شما نیز می توانید طرح مورد علاقه ی خود را در بین این محصولات بیابید.